Posted on / by sofia sofia / in Ανακοινώσεις, Νέα

Διάλεξη με θέμα: «Η παρακολούθηση (Monitoring) των ποτάμιων οικοσυστημάτων στο πλαίσιο της περιβαλλοντικής τους διαχείρισης. Παραδείγματα και Εφαρμογές» από τον Καθηγητή Άρη Ψιλοβίκο, Διευθυντή του Εργαστηρίου Οικοϋδραυλικής & Διαχείρισης Εσωτερικών Υδάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας. Παρασκευή 18/12/2020, 16:00-18:00.

Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 18/12/2020 και  ώρες  16:00-18:00  θα πραγματοποιηθεί μέσω διαδικτυακής πλατφόρμας διδασκαλίας διάλεξη με θέμα «Η παρακολούθηση  (Monitoring) των ποτάμιων οικοσυστημάτων στο πλαίσιο της περιβαλλοντικής τους  διαχείρισης. Παραδείγματα και  Εφαρμογές» από τον Καθηγητή  Άρη  Ψιλοβίκο, Διευθυντή του Εργαστηρίου  Οικοϋδραυλικής & Διαχείρισης  Εσωτερικών  Υδάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

Καλούνται οι φοιτήτριες και φοιτητές που ενδιαφέρονται να το παρακολουθήσουν να υποβάλλουν σχετική αίτηση.

Προθεσμία υποβολής αίτησης παρακολούθησης στη Γραμματεία του ΔΠΜΣ (postgrad@hydro.ntua.gr ) έως 17 Δεκεμβρίου ώρα 13:30.