Posted on / by hydropostgra / in Uncategorized, Νέα

ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ Δ.Π.Μ.Σ. «Ε.Τ.Υ.Π.»

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

1. Ενημερώνουμε τους μεταπτυχιακούς φοιτητές του Δ.Π.Μ.Σ. «Επιστήμη & Τεχνολογία Υδατικών Πόρων» ότι, η γραμματεία του Δ.Π.Μ.Σ. θα παραμείνει κλειστή τη Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2018.

2. Οι φοιτητές μπορούν να εγγραφούν στο εαρινό εξάμηνο :

• είτε ηλεκτρονικά, αποστέλλοντας τις δηλώσεις τους (εγγραφής και μαθημάτων) στην ηλεκτρονική διεύθυνση της γραμματείας
  • είτε να προσέλθουν στη γραμματεία (Γραφείο Δ.Π.Μ.Σ. ισόγειο κτ. Υδραυλικής) από την Τρίτη 13/2/2018 έως την Παρασκευή 16/2/2018, ώρες κοινού (10:00 – 14:00).

Σημείωση:

Οι εγγραφή στο εαρινό εξάμηνο είναι υποχρεωτική και  αφορά όλους τους φοιτητές (πρωτοετείς και δευτεροετείς) ακόμη και για τους φοιτητές που  έχουν ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις τους στα μαθήματα και υπολείπεται μόνο η μεταπτυχιακή εργασία τους.

Εξαιρούνται οι φοιτητές που θα παρουσιάσουν τις ΜΕ την Περίοδο Φεβρουαρίου 2018.

Μπορείτε να κατεβάσετε τα ακόλουθα συνημμένα αρχεία:

Έντυπο δήλωσης εγγραφής στο εαρινό εξάμηνο  ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ_ΕΑΡΙΝΟΥ

Έντυπο δήλωσης μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ