Posted on / by hydropostgra / in Νέα

Διαδικασία εγγραφής στο Δ.Π.Μ.Σ. και έντυπα

Εγγραφές ακαδημαϊκού έτους 2017-18

1. Οι εγγραφές και η δήλωση μαθημάτων A’ εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2017-18 θα πραγματοποιηθούν στο διάστημα  2-13 Οκτωβρίου 2017. (βλ. ακαδημαϊκό ημερολόγιο 2017-2018)
  2. Καλούνται οι νέοι φοιτητές να συμπληρώσουν τα σχετικά έντυπα δηλώσεων εγγραφής και μαθημάτων  και να τα  προσκομίσουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε (α) αυτοπροσώπως στο γραφείο της γραμματείας (ισόγειο κτιρίου υδραυλικής, πτέρυγα  μεταπτυχιακού) κατά τις  ώρες 10.00-14.00, είτε (β) αποστέλλοντας τα στην ηλεκτρονική  διεύθυνση postgrad@hydro.ntua.gr.
  3. Επισημαίνεται ότι θα πρέπει να εγγραφούν και οι δευτεροετείς φοιτητές ώστε να διατηρήσουν τη φοιτητική ιδιότητα, συμπληρώνοντας το έντυπο εγγραφής καθώς και  τη δήλωση μαθημάτων  ή τη δήλωση ανάληψης μεταπτυχιακής εργασίας κατά περίπτωση.

Η έναρξη των μαθημάτων θα γίνει στις 9/10/2017.

ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ

ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ