Posted on / by hydropostgra / in Uncategorized, Νέα

EΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Η εγγραφή στο Β’  εξάμηνο ακαδημαϊκού  έτους 2016-17 καθώς και η δήλωση μαθημάτων εαρινού εξαμήνου θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με το ακαδημαϊκό ημερολόγιο στο διάστημα  13 – 17 Φεβρουαρίου 2017.

Καλούνται οι  μεταπτυχιακοί φοιτητές να συμπληρώσουν το έντυπο δήλωσης εγγραφής και το έντυπο δήλωσης μαθημάτων και να τα προσκομίσουν  στη Γραμματεία, είτε:

(α) αυτοπροσώπως, κατά τις  ώρες κοινού 10.00-14.00, είτε (β) αποστέλλοντας τα στην ηλεκτρονική διεύθυνση postgrad@hydro.ntua.gr

Επισημαίνεται: Θα πρέπει να εγγραφούν και όσοι φοιτητές συνεχίζουν για δεύτερη χρονιά, ώστε να διατηρήσουν τη φοιτητική ιδιότητα. Κατά περίπτωση συμπληρώνουν επίσης, δήλωση μαθημάτων ή  δήλωση ανάληψης μεταπτυχιακής εργασίας.

Η έναρξη των μαθημάτων θα γίνει στις 13/2/2017